BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žiniasklaida apie blogerių konferenciją

Visuomenės susidomėjimas blogerių konferencija vis auga. Pateikiame nuorodas į žiniasklaidos žinutes apie mus:

1. lrytas.lt

3. Dienraštis 15min

4. Delfi.lt

5. Balsas.lt

6. Radijo laida “Žinių Amžius” (taip pat ir laidos stream'as)

Rodyk draugams

komentarai (14) | “Žiniasklaida apie blogerių konferenciją”

 1.   LostAngels rašo:

  svarbiausia, kad nėra abejingų ;)

 2.   NaktiSkaiciuojuAvis rašo:

  ir mumi jyra :} pagerba :}

 3.   zudykreklama rašo:

  žinau, kad ten tu rašei, žinau… :)

 4.   NaktiSkaiciuojuAvis rašo:

  aš ne dėl to, kad aš, bet man toks keistas dalykas viduj, kad aš pati šitą vietą radau, tokia sava pasijutau ir staiga šliūūkšt, tai turi būti darbas. supranti? :}

  Redagavo NaktiSkaiciuojuAvis 2007-02-18 22:49

 5.   Slave rašo:

  Ačiū žurnalistams! Galėsiu pasigirti visiems, kad sudalyvavau pirmojoje blogerių konferencijoje :-P

 6.   tetasigita rašo:

  kaip norite, taip ir jauskitės - blogas.lt tai leidžia, o kad yra norinčių būti kitokiais, tai jų reikalas

 7.   NaktiSkaiciuojuAvis rašo:

  tetasigita, ačiū :)

 8.   NaktiSkaiciuojuAvis rašo:

  tiesa, bais gaila, kad negalėsiu dalyvauti.

  bet pagerba visiems darantiems, kalbėsiantiems ir šiaip prijaučiantiems.

  yra žmonių, kurie tyliai dirba visų labui ir tas labei džiugina.

 9.   Eimantas Vaičiūnas rašo:

  Dabar reikia įrašo, kuriame būtų nuorodos į blog'us, kurie rašė apie šią konferenciją .)

 10.   Anonymous rašo:

  Man tai labai patinka, kaip spauda nušviečia šitą įvykį - na, kad konferencija, tai mat ją velnias. PR, sakykim. Bet kai atsiranda straipsniai "Blogo rašymas LT prilygsta profesijai" tai ką aš žinau… Ar yra ant svieto tokių, kurie užsidirba pragyvenimui blogindami? Gaila, nespėjau užsirašyti į konferenciją, nes tikrai norėčiau pamatyti, kokius patarimus dalins geriausi blogeriai, sutikčiau kokius 20LT sumokėti.. Bet, deja :/

  O gal pas mus jau yra tikrai labai profesionalių blogerių, kurie galėtų, pvz., universitete pravesti kursą apie tai? Juk čia prie kokio marketingo visai įsipaišytų…

  Tikiuos, po konferencijos bus įrodymų, kad tai nebuvo tiesiog, kaip kažkas šalia manęs sėdintis išsireiškė "ala mirc'erių meet'as", o kažkas konstruktyvaus ir renginys atneš naudos LT blogerių bendruomenei. Ir kas nors pasakys spaudai, kokia tikroji situacija čia, pas mus, ant svieto, o ne pasaulyje. O gal mes patys tapsim spauda? Kaip kitur jau pradeda darytis?

  Let us pray together, brothers ;)

 11.   Anonymous rašo:

  anonimai visada kalba biški nežinodami. labai nesigilinsiu į tavo komentarą, bet, kad yra ant svieto tokių, kurie iš bloginimo gyvena, tai tikrai ;)

  reikia tik gūglą panaudoti ir galvelę pasukti. tada va gal susiprasit, tamstele, jog protingi žmonės sugeba užsidirbti iš visko :)

 12.   Anonymous rašo:

  p.s. kažin kodėl nė vienas toks gudrus komentatorius nejama ir nedirba toj spaudoj, kuri čia LT yra tokia apgailėtina, anot jų?

 13.   Anonymous1 rašo:

  labai noriu pavyzdžių, kur pragyvena. Nes kažkaip, kiek žinau, zudykreklama yra pripažįstamas geriausiu LT blogu, bet lyg ten iš žmogus negyvena.. toliau visokie webdunulis ir kiti blogas.lt superblogai - na, nepanašu man į tokius. O gal aš situacijoje nesigaudau? Čia be jokios ironijos. Gal galima mane apšviesti? Gi negaila, tikiuos.

  O dėl spaudos - nu, kvailiau nebūna. Neinu ten, nes nesu tos srities specialistas. Ar turiu teisę kritikuoti kitus? Taip, turiu. Ypač, jei ten nuėjo nespecialistai, kurie tokiais apsimeta. Tokių yra. Deja. Jie nuėjo. Gerai? Ne. (bet šita dalis yra visiškas offtopic'as, tai nematau reikalo plėtoti)

 14.   pastebejimas rašo:

  Idomu, kas tie kviestiniai žurnalistai bus? Nes bent jau dabar tai visi šie cituojami straipsniai yra vieno ir to paties "press-relyzo" kopijos ir versijos… Jei ir po renginio rankas ištiesę lauks, kol konferencijos organizatoriai išsijuosę atsiųs pranešimą spaudai, gal derėtų vietoj jų daugiau blogerių nemokamai pasikviesti?

Rašyk komentarą