BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Kita’ kategorija

Tinklaraščių ir interneto konferencija BLOGin 2008 - balandžio 4d.

2008-02-26

BLOGin - tai naujas “Lietuvos Blogerių Konferencijos”
vardas. BLOGin - tai tinklaraščių ir interneto konferencija skirta
Lietuvos blogeriams ir interneto entuziastams. BLOGin - tai kvietimas
(kaip “join in”), kvietimas rašyti tinklaraštį, kvietimas pabūti kartu su
kolegomis, kvietimas tobulėti. Jau antrąkart organizuojama konferencija
šiemet bus dar didesnė, įdomesnė ir naudingesnė.

Balandžio 4d., Reval Hotel Lietuva. Laukiame Jūsų laukiamiausioje metų konferencijoje! Daugiau ir informacijos ir bilietai - www.blogin.lt


Rodyk draugams

Konferencijos pranešėjų medžiaga

2007-03-19

Pateikiame konferencijos pranešėjų prezentacijas:

         

      

Rodyk draugams

Konferencija sėkmingai įvyko!

2007-03-16

Sveiki visi, išgyvenę bene pačią BLOGiausią konferenciją istorijoje! Būtent taip savo BLOGe konferenciją išvadino 15min žurnalistai. Ir mes nepykstame :)

Norėčiau visų iniciatorių vardu padėkoti visiems dalyviams, nes be Jūsų jaučiamo entuziazmo nieko nebūtų įvykę. Noriu padėkoti rėmėjams, nes be Jūsų taip pat nieko gero nebūtų… Ypač dėkoju Omnitel žmonėms, kurie iškart sutiko prisidėti ir tik noriu pasakyti, kad buvo itin įdomi patirtis su Jumis bendrauti.

Labai dėkojame žiniasklaidai už ypatingą dėmesį blogeriams ir pačiai konferencijai, o taip pat ir visiems, kurie besidžiaugia didėjančia piliečių žiniasklaidos įtaka Lietuvoje.

Dar labai dėkojame visiems pagalbininkams, kurie daugiau ar mažiau padėjo organizuoti konferenciją. Jei imsiu vardinti, tai bijau, kad ką nors praleisiu, tačiau žinokite, kad esame labai Jums dėkingi.

:)

Šiek tiek vėliau patalpinsiu pranešėjų PPT (kurie tam neprieštarauja), nuorodas į konferencijos aprašymus, į nuotraukas ir video.

Oficialūs konferencijos pranešėjų video turėtų pasirodyti pirmadienį - antradienį portale www.sp.lt

Rodyk draugams

AfterParty

2007-03-12

Ar reikalingas “afterparty” po konferencijos? Siūlykite vietą, jei taip.

P.S. Konferencijos metu jokių alkoholinių gėrimų nebus. Mes turime ir nepilnamečių blogerių… :)

Rodyk draugams

Ar pildysite BLOGus konferencijos metu?

2007-03-04

Noriu pasidžiaugti, kad geriausius BLOGus jau rinko beveik 400 žmonių ir, pasinaudodamas didelio lankomumo proga, noriu paklausti konferencijos dalyvių, ar ruošiatės turėti savo nešiojamus kompiuterius konferencijos metu. Bandome atspėti, kiek reikia papildomų rozečių… Patalpoje veikia spartusis bevielis internetas, todėl tikiuosi, kad visa, kas vyksta, realiu laiku bus transliuojama Jūsų BLOGų įrašais tiems, kurie nedalyvauja konferencijoje. Tikiuosi, kad pagrindinės naujienos ir įspūdžiai iš konferencijos Jūsų BLOGuose pasklis greičiau ir įdomiau nei pagrindiniuose naujienų portaluose.

Jei neturite nešiojamo kompiuterio, pasistenkite nepamiršti mobilaus telefono, nes BLOGerių konferencija bus bene vienintelė vieta, kur Jūsų bus paprašyta neišjungti savo mobiliųjų telefonų. Be to, su naująja wap.sp.lt ir BLOGas.lt paslauga, nesunkiai galėsite pildyti savo BLOGus ir telefonu, netgi prisegti nuotraukas.

Arnoldas

Rodyk draugams

Konferencijos skydeliai

2007-02-06

Dėkojame Nepo, kuris nepatingėjo ir padarė daugiau skydelių konferencijos žinomumui didinti. Tad jei jūsų puslapio / blogo dizainas tiesiog nepriima anksčiau mūsų pasiūlyto skydelio, galite įsidėti šiuos. Antrasis, tiesa, turės prasmę tik po vasario 12d., kai prasidės registracija.

   

O čia dar vienas - awx pasiūlytas variantas:

Rodyk draugams

Įsidėkite konferencijos skydelį į savo puslapį

2007-01-31

Norėdami įsidėti konferencijos skydelį į savo puslapį / blogą, spauskite čia ir nukopijuokite gautą kodą į savo šabloną. Nepamirškite parašyti komentaro, kai įdėsite skydelį į blogą. Jūsų blogas taps “konferencijos draugu”.

Rodyk draugams

Galime rodytis žmonėms!

2006-12-30

Pagaliau šis blogas atrodo taip kaip ir norėjau, kad atrodytų. Na, šiek tiek šiuolakiškas, šiek tiek primena Blogas.lt, šiek tiek kitoks nei visi, ne per daug įmantrus, ne per daug iššaukiantis ar avangardinis.

Dešiniam šone rasite svarbiausios informacijos apie konferenciją meniu: dalyviai, programa, vieta - laikas, registracija, partneriai ir rėmėjai.

Nesunkiai galite užsiprenumeruoti blogo RSS, viršutiniame meniu rasite Archyvą, o puslapio apačioje - naujausių įrašų sąrašą.

Veikia google based blogo turinio paieška.

šio šablono pritaikymą dėkoju Martynui. Beje, labai laukiam komentarų, nes kažkada sausį (išduosiu paslaptį) šis šablonas taps vienu iš pasirenkamų blogas.lt šablonų. Ką manote?

Linksmai sutikite Naujuosius! Ir laukite naujienų…

Rodyk draugams

Ką norėtumėte išgirsti?

2006-12-21

Jau labai greitai paskelbsiu preliminarų pranešėjų sąrašą. Kol kas galiu tik patyzerinti, kad jau turim du užsienio pranešėjus. Pagrindinių temų raktažodžiai: blogosfera, UGC, web 2.0 apskritai, mobilumas, e-paslaugos, ateitis :)

Kokia Jūsų nuomonė? Apie ką ir kas galėtų kalbėti konferencijoje?

Rodyk draugams

Kurti prekės ženklą ar nekurti?

2006-12-14

Kaip jau minėjau, šis blogas teiks visą informaciją apie organizuojamą blogerių konferenciją. O blogerių konferencija, logiška, turėtų prasidėti nuo blogo. Kol kas šis blogas atrodo šlykštokai, todėl prieš lendant visiems į akis spaudoje, visuomenėje ir blogosferoje, reiktų apsitvarkyti.

Visų pirma, man įdomi nuomonė, ar toks atvejis, kaip blogerių konferencija turėtų turėti kažkokius savo skiriamuosius ženklus, pavadinimą (kitokį nei “blogerių konferencija”), spalvas ir pan.

Ką manote apie šį ženkliuką?

Aiškinu jį taip. Blogas, grubiai tariant yra dienoraštis, vieta kur skaitoma ir rašoma, blogas.lt logotipas tą ir atspindi, B raidė stilizuotoje knygutėje. Blogerių konferencija - tai vieta kuriuose klausomasi ir kalbama. Todėl B raidė patalpinta “chato” formoje.

Rodyk draugams