BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pranešėjai: Audrius Radzevičius

Audrius Radzevičius (”Computer Build Lietuva Patarėjas” redaktorius)


Pranešimo tema: Blogas kaip socialinis fenomenas tradicijos ir inovacijos sankirtoje.


Blogas sunkiai skinasi kelią Lietuvoje. Jis vis dar daug kam asocijuojasi su “elektroniniu nesąmonių kampeliu”. Ši žiniasklaidos forma patraukė nemažą dalį jaunimo. Tačiau jo niekaip nenori atrasti intelektualai, politikai ir visuomenės veikėjai. Blogo statusą lemia tradicinės popierinės žiniasklaidos stereotipai bei aukštosios retorikos klišės. Pabandykime atrasti blogų sklaidos tendencijos ir nuspėti kas jas lemia?


Apie Audrių:


Istorijos magistras, žurnalistas. Šiuo metu dirba “Computer Bild Lietuva Patarėjas” žurnalo redaktoriumi. Lietuvoje sukūrė kelis interneto projektus: Monologai tinkle, Blogsferos tinkle ir kaip.tik.ten. Aktyviai dalyvauja diskusijoje apie piliečių žurnalistikos metodus.

Rodyk draugams

komentarai (8) | “Pranešėjai: Audrius Radzevičius”

 1.   Pawka rašo:

  Sakyčiau, vienas iš Lietuvos blogsferos šviesuolių. :-)

 2.   apolominas rašo:

  Valio. Klausysiu ausis ištempęs, nes mano kursinio tema tokia pat :)

 3.   LostAngels rašo:

  Blogas sunkiai skinasi kelią Lietuvoje. Jis vis dar daug kam asocijuojasi su „elektroniniu nesąmonių kampeliu". aš tai nežinau ar drįsčiau su tuo sutikti.. bet manau bus idomu paklausyt.

 4.   Anonymous rašo:

  LostAngels, aišku, kad tau taip neatrodo. Bet pažiūrk į naujausią http://www.15min.lt apklausą (antrą pagal naujumą actually). 70 proc. žmonių nežino, kas yra blogas.

 5.   653363 rašo:

  As sutinku visiskai su siuo pasakymu „elektroniniu nesąmonių kampeliu" . Nors zinau kas yra blogas ir kaikuriuos gan daznai skaitau, bet didziule dauguma tu blogu ir yra tokie "nesamones" . Tik tokie pavyzdziai kaip Arturo Zuoko puslapis t.y. garbiu zmoniu blogai gali "pakelti" blogu varda Lietuvoje.

 6.   LostAngels rašo:

  nju tas "aisku tau taip neatrodo" tai kazkaip keistai nuskambejo :P bet nesigilinsim. taip. maciau ta apklausa ir jos rezultatus.

  Redagavo LostAngels 2007-01-24 20:33

 7.   Anonymous rašo:

  Visų pirmą pakeiskite Blogą kitu žodžiu. Lietuvių kalboje "Blogas" turi savo reikšmę ir ji neigiama. Klausimas kyla, kaip galima šnekėti apie Blogą teigiamai? Iš tikro pykina tas neišverstas naujadaras - parazitas.

 8.   Anonymous rašo:

  Kalbininkai vietoj naujadaro - BLOGAS siūlo naudoti lietuvišką žodį - KAUPAS

Rašyk komentarą