BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Konferencija sėkmingai įvyko!

Sveiki visi, išgyvenę bene pačią BLOGiausią konferenciją istorijoje! Būtent taip savo BLOGe konferenciją išvadino 15min žurnalistai. Ir mes nepykstame :)

Norėčiau visų iniciatorių vardu padėkoti visiems dalyviams, nes be Jūsų jaučiamo entuziazmo nieko nebūtų įvykę. Noriu padėkoti rėmėjams, nes be Jūsų taip pat nieko gero nebūtų… Ypač dėkoju Omnitel žmonėms, kurie iškart sutiko prisidėti ir tik noriu pasakyti, kad buvo itin įdomi patirtis su Jumis bendrauti.

Labai dėkojame žiniasklaidai už ypatingą dėmesį blogeriams ir pačiai konferencijai, o taip pat ir visiems, kurie besidžiaugia didėjančia piliečių žiniasklaidos įtaka Lietuvoje.

Dar labai dėkojame visiems pagalbininkams, kurie daugiau ar mažiau padėjo organizuoti konferenciją. Jei imsiu vardinti, tai bijau, kad ką nors praleisiu, tačiau žinokite, kad esame labai Jums dėkingi.

:)

Šiek tiek vėliau patalpinsiu pranešėjų PPT (kurie tam neprieštarauja), nuorodas į konferencijos aprašymus, į nuotraukas ir video.

Oficialūs konferencijos pranešėjų video turėtų pasirodyti pirmadienį - antradienį portale www.sp.lt

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Konferencija sėkmingai įvyko!”

 1.   Espauda rašo:

  Atsimiegojai jau? :)

 2.   Originalas rašo:

  mano jau vakar visi Video uploaded buvo :p

  http://www.blogas.lt/originalas/mano-video/

  šiaip tai ten tik 15min. blog, o pačiam laikraštyje šiandien nemačiau net mažiausio straipsniuko :?

 3.   zudykreklama rašo:

  o 15min blogą kas manai rašo - ateiviai? :)

 4.   Anonymous rašo:

  tai taip, bet internetas ir lieka internetu :p tarkim aš pirmą kart į tą 15min blog užsukau, o laikraštį vos ne kasdien paskaiti per petraukas. :)

 5.   Anonymous rašo:

  Tai buvo laikrastyje ta diena kai konferencija straipsnis.

 6.   Digital-Camera rašo:

  Buvo įsteigtas pagrindinis prizas fotoaparatas bei komandiniai prizai: kvietimai žaisti boulingą ir biliardą. Įvyko 3 mokslinės konferencijos

Rašyk komentarą