BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką norėtumėte išgirsti?

Jau labai greitai paskelbsiu preliminarų pranešėjų sąrašą. Kol kas galiu tik patyzerinti, kad jau turim du užsienio pranešėjus. Pagrindinių temų raktažodžiai: blogosfera, UGC, web 2.0 apskritai, mobilumas, e-paslaugos, ateitis :)

Kokia Jūsų nuomonė? Apie ką ir kas galėtų kalbėti konferencijoje?

Rodyk draugams

komentarai (17) | “Ką norėtumėte išgirsti?”

 1.   zudykreklama rašo:

  tikiuosi nekils piktumų, kad ne vien tema "BLOGAS" bus nagrinėjama? Juk blogeriai, - tai aktyviausia interneto dalis. Jiems turi rūpėti ne tik jų blogas, bet ir viso interneto būsena bei raida. Ne?

 2.   Hablicelis rašo:

  Jei bus topicas apie Bloggers for better world ir tai nebus tuščia lekcija apie "kažką", o kažkas panašaus į diskusiją, esant galimybėms gal net ir susigundyčiau atvykt. Jei spėju teisingai, o kartais aš taip darau, tai net ir be bilieto turbūt įeisiu. :)

 3.   develop rašo:

  Asmeniškai, labiausiai aktualios temos:

  * blogosfera

  * UGC

  * web 2.0

  * ateitis

 4.   develop rašo:

  Ir dar, labai įdomi tema būtų:

  "Verslas ir Web 2.0"

  Kadangi yra nemažai web2.0 produktų, kai nėra aiškus pajamų šaltinis. Galim paimti YouTube pavyzdį. Prieš pasirodant gandams, jog nori pirkti Google, buvo pranašaujama ne kokia ateitis. Kadangi jau buvo grasinama teismais ir kitais nemalonumais. O tokį projektą gali išlaikyti tik didžiausios pasaulio IT kompanijos su savo milijardais.

  Yra ir kitų pavyzdžių. kai sukuriamas projektas, bandomas išlaikyti iš savo lėšų. Ir jei per tam tikrą laiką jo nenuperka stambiosios kompanijos - projektas žlunga dėl finansavimo nepakankamumo.

 5.   xnera rašo:

  O kdl man turetu rupeti interneto busena bei raida? gal paklausyt ir butu idomu, bet tikrai nerupi… As tik paprasta pana rasanti bloga, o is interneto man tereikia kad veiktu :)

 6.   Anonymous rašo:

  todėl tau patiks kitos temos - apie blogus, pasimokysi bent kaip sukurti gerą blogą ir pan

 7.   Espauda rašo:

  Arnoldai, a kokios buvo temos prancuose?

  bo tai man siaip viskas idomu:) belekokia tema jei yra pilstoma is tuscio i kiaura ir nieko realiai naudingo nepasakoma..yra briedas:) tai svarbu tikriausiai pranesejai, o ne tiek temos.

 8.   LostAngels rašo:

  manau gerai, kad tai bus ne tik apie blogsferą, ir man tikrai rūpi ten tie klausimai.. šiaip apie valdymą, vadybą kaip ten nuskambėjo pasiūlymas ir būtų įdomu.. šiaip apie internetinį biznį dar gal galima.. nors klausimas kiek tai legalu :D

 9.   Pawka rašo:

  Na, blogsferą suprantu kaip Web 2.0 reiškinį, tad manau, jog šia tema ir turėtų būti kalbama.

 10.   JuliusN rašo:

  Viskas puiku, sutinku su temomis, kad jos turi buti apimancios bendras blogsferos tendencijas, juk internete, visi esame vienam pasaulyje. Dar noretusi suzinoti apie, marketingine blogu puse, juk ne visi cia rasantys yra programeriai. O dauguma dienorastininku isvis nezino kas tas web2.0 ir tai nera privaloma mano manymu. Man kur kas idomiau paklausyti - kas ats blogeris yr, kas per žmogus, galu gale, "kokios dazniausia klaidos daromos" is autoritetingu lupu. Sekmes.

 11.   liutauras rašo:

  kaip ir klasikiniame e-versle, svarbiausios šios trys grupės

  o šiaip tai nemėgstu buzzword'ų - būtų šaunu, jeigu pavyktų visas temas išgryninti iki tokių pavadinimų, kuriuos suprastų ir mano močiutė, ir verslininkai, ir net prezidentas adamsus.. tsakant

 12.   Anonymous rašo:

  LeWeb3 copycat?

 13.   studentuera rašo:

  As tai manau, kad visai idomu butu isgirsti apie socialine - pilietine ziniasklaida (nezinau kaip isversti "citizen media"). Vienas is tokiu pvz. http://news.yahoo.com/you-witness-news aisku visi zino ju ir daugiau.

  Na cia tik tokia plaukiojanti mintis, nes neisivaizduoju, kas apie tai galetu pasakoti…

 14.   konferencija rašo:

  Apie tai preliminariais duomenimis pasakos iThink Media įkūrėjas iš Lenkijos. http://www.ithink.pl

 15.   Pawka rašo:

  Gal kiek užbėgsiu prieš akis, bet norėčiau žinoti… Užsienio pranešėjai medžiagą dėstys rusų ar anglų kalbomis?

 16.   LostAngels rašo:

  ne i tema ;)

  grazus atsinaujinimas ;)

 17.   konferencija rašo:

  užsienio pranešėjai kalbės angliškai

Rašyk komentarą