BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Geriausių BLOGų rinkimai ir apdovanojimai

BLOGerių konferencijos metu bus paskelbti geriausi Lietuvos BLOGai. Beveik 8 tūkst. litų vertės prizai bus išdalinti geriausiems BLOGeriams septyniose nominacijose.

Geriausių lietuviškų BLOGų rinkimai vyks dviem etapais. Iš pradžių, visi rašantys ir skaitantys BLOGus turės galimybę sudaryti pretendentų sąrašus. Antrajame etape (nuo kovo 1d.) interneto vartotojai galės atiduoti po vieną balsą kiekvienoje apdovanojimų grupėje.

Lietuvos BLOGerių konferencija kartu su bendrovėmis „Omnitel“, „Microsoft“ ir „MTV Lietuva“ skelbia geriausių lietuviškų BLOGų rinkimus šiose grupėse:

•    geriausias lietuviškas BLOGas – tiesiog geriausias BLOGas, rašomas lietuvių kalba;
•    dienoraštis internete – žmogaus, gyvūno, augalo ar daikto kasdienybės atspindžiai;
•    politikos BLOGas – skiriantis dėmesį pasauliui, valstybei, savivaldybei ar bendruomenei;
•    pramogų/kultūros BLOGas – šou, muzika, kinas, dailė, TV, teatras ir visa kita, kas skiriama dvasiai;
•    technologijų BLOGas – rašantys apie kilobaitus, voltus ar ABS privalumus;
•    teminis BLOGas – sugebantys ne tik pažvelgti giliau, bet ten tūnantys nuolatos;
•    verslo/ekonomikos BLOGas – nuo pirmų žingsnių iki valstybės finansų valdymo tiesų.

Pagrindinis konferencijos rėmėjas – mobiliojo interneto portalas „Omni SurfPort“ geriausiam lietuviškam BLOGeriui įteiks pagrindinį prizą - “kietą” 3G telefoną NOKIA N70.

Kompanija „Microsoft“ žaidimų kompiuteriais „Xbox 360“ apdovanos technologijų ir dienoraščio internete autorius, o biuro programų paketai „Office 2007“ atiteks verslo/ekonomikos bei politikos BLOGams. Muzikinis kanalas „MTV Lietuva“ į Missy Elliott koncertą Rygoje pakvies pramogų/kultūros bei teminio BLOGo autorius.

Pastaba. Jei laimėtų konferencijos organizatorių ar BLOGas.lt darbuotojų BLOGai, atitinkami prizai atitektų žemesnės vietos laimėtojui.
Tikimės, kad konferencijos rėmėjų įsteigti prizai taps ne tik svariu autorių įvertinimu, bet ir paskatins žmones pradėti rašyti BLOGus, BLOGerius - tęsti savo veiklą.

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Geriausių BLOGų rinkimai ir apdovanojimai”

  1.   original8 rašo:

    o koks tas pagrindinis prizas, kažkaip neįskaitau? :D

  2.   zudykreklama rašo:

    bus ryt, ok? ;)

  3.   xnera rašo:

    Vėl prasidės pykčiai, skatinimai balsuot, nepasitenkinimai ir visi kiti nacionaliniai ypatumai :) Prisimastot sau smagumų :)

Rašyk komentarą