BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie konferencijos pranešėjus

Lietuvos blogerių konferencijoje jau sutiko dalyvauti dauguma pranešėjų, kuriuos norėjome matyti. Nesutarta tik su keliais asmenimis iš užsienio bei valstybinių institucijų. Kituose įrašuose bandysime pranešėjus trumpai pristatyti.


Viso bus “dvylika trylika keturiolika” pranešimų. Trumpai, greitai ir aiškiai - sprogstamasis užtaisas. Juk žinot, kaip ten būna su valandos trukmės nuobodžia PPT? Todėl stengsimės būti šiuolaikiški ir kalbėti aiškia kalba.


Beje, per porą dienų tikimės paskelbti pagrindinį konferencijos rėmėją.


Ir kaip visada, komentaruose laukiame pastabų ir patarimų ;)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Apie konferencijos pranešėjus”

  1.   Ramūnas rašo:

    O Donskis bus? Jis juk visur ir visada. Toks eksternalus filosofas.

  2.   tetasigita rašo:

    žinoma, įdomu paklausyti lietuvaičių, bet gal jie turėtų būti ne blogeriai, o labaiusiai tai norisi užsieninių pranešėjų, nes vis gi mes esame iš "tinklo", kuris sujungia visą pasaulį. Aš jau esu dalyvavusi NY komercinėje konferencijoje kompiuterio pagalba, tiesiog visi prisijungia, prisistato balsu ir raštu, juos pasveikina tos dienos pranešėjas, tie kurie galėjo atvykti sėdi su juo salėje, o mes iš kitų šalių galime klausyti garse, matyti vaizdą ir turėti konspekto tekstą. Gal galima ir čia ką nors panašaus, tikrai visi norintys negalės atvykti, gal galima transliaciją internete, ji labai atitiktų tokios konferencijos įvaizdį.

Rašyk komentarą