Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-03-16

Konferencija sėkmingai įvyko!

Publikuota: Kita

Sveiki visi, išgyvenę bene pačią BLOGiausią konferenciją istorijoje! Būtent taip savo BLOGe konferenciją išvadino 15min žurnalistai. Ir mes nepykstame :)

Norėčiau visų iniciatorių vardu padėkoti visiems dalyviams, nes be Jūsų jaučiamo entuziazmo nieko nebūtų įvykę. Noriu padėkoti rėmėjams, nes be Jūsų taip pat nieko gero nebūtų… Ypač dėkoju Omnitel žmonėms, kurie iškart sutiko prisidėti ir tik noriu pasakyti, kad buvo itin įdomi patirtis su Jumis bendrauti.

Labai dėkojame žiniasklaidai už ypatingą dėmesį blogeriams ir pačiai konferencijai, o taip pat ir visiems, kurie besidžiaugia didėjančia piliečių žiniasklaidos įtaka Lietuvoje.

Dar labai dėkojame visiems pagalbininkams, kurie daugiau ar mažiau padėjo organizuoti konferenciją. Jei imsiu vardinti, tai bijau, kad ką nors praleisiu, tačiau žinokite, kad esame labai Jums dėkingi.

:)

Šiek tiek vėliau patalpinsiu pranešėjų PPT (kurie tam neprieštarauja), nuorodas į konferencijos aprašymus, į nuotraukas ir video.

Oficialūs konferencijos pranešėjų video turėtų pasirodyti pirmadienį - antradienį portale www.sp.lt


Atgal į: Konferencija sėkmingai įvyko!