Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-03-04

Ar pildysite BLOGus konferencijos metu?

Publikuota: Kita

Noriu pasidžiaugti, kad geriausius BLOGus jau rinko beveik 400 žmonių ir, pasinaudodamas didelio lankomumo proga, noriu paklausti konferencijos dalyvių, ar ruošiatės turėti savo nešiojamus kompiuterius konferencijos metu. Bandome atspėti, kiek reikia papildomų rozečių… Patalpoje veikia spartusis bevielis internetas, todėl tikiuosi, kad visa, kas vyksta, realiu laiku bus transliuojama Jūsų BLOGų įrašais tiems, kurie nedalyvauja konferencijoje. Tikiuosi, kad pagrindinės naujienos ir įspūdžiai iš konferencijos Jūsų BLOGuose pasklis greičiau ir įdomiau nei pagrindiniuose naujienų portaluose.

Jei neturite nešiojamo kompiuterio, pasistenkite nepamiršti mobilaus telefono, nes BLOGerių konferencija bus bene vienintelė vieta, kur Jūsų bus paprašyta neišjungti savo mobiliųjų telefonų. Be to, su naująja wap.sp.lt ir BLOGas.lt paslauga, nesunkiai galėsite pildyti savo BLOGus ir telefonu, netgi prisegti nuotraukas.

Arnoldas


Atgal į: Ar pildysite BLOGus konferencijos metu?