Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-12

Konferencijos vieta ir laikas + šiek tiek paistalų

Publikuota: Vieta ir laikas

Ilgai galvojome dėl konferencijos vietos. Buvo minčių ir siūlymų ją rengti neįprastoje vietoje - gamykloje ar fabrike ar senoje spaustuvėje. Kodėl?


Gutenbergas dar XV amžiuje išrado spaudos presą. XV amžiuje atsirado spausdinti laikraščiai. Ir daugmaž iki XXI amžiaus niekas nepasikeitė. Jei esi turtingas ir įstengi nusipirkti spausdinimo mašinų, gali valdyti žiniasklaidą, įtakoti žmones, formuoti nuomones. Tai buvo žiniasklaida masėms.


Tačiau šiandien, kai metų žmogumi tampa visi žmonės, kurie kuria turinį internete, kai labiau nei bet kada vienas ir bet kuris žmogus gali išreikšti savo mintis visam pasauliui, situacija keičiasi. Niekas nekalba apie radikalius pokyčius. Tačiau atsiranda socialinė žiniasklaida, vartotojų kuriamas turinys (vartotojų kuriami produktai), pati sąvoka “produktas” įgauna daugiau prasmių. Dabar kiekvienas gali beveik už dyką susikurti savo spaustuvę ir savo žiniasklaidą. Ir tai jau ne žiniasklaida masėms, o masių žiniasklaida.


Tačiau tokia vieta (pvz. spaustuvė) pareikalautų žymiai daugiau išlaidų, nes absoliučiai viską, kas privaloma konferencijai (įranga, technika, sėdimos vietos ir kt) reiktų nuomotis ir atgabenti atskirai. Be to, konferencijai tinkamiausia - miesto centre esanti, visiems gerai žinoma vieta.


Todėl pasirinkome 31-ajame verslo centro „Europa“ aukšte esančią konferencijų salę (su lauko terasa ir nepakartojama Vilniaus panorama). Vieta rezervuota kovo 14d., trečiadieniui.Nuotraukos iš Hanner.lt


Atgal į: Konferencijos vieta ir laikas + šiek tiek paistalų