Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-08

Pranešėjai: Liutauras Ulevičius

Publikuota: Programa

Liutauras Ulevičius


Pranešimo tema: Politiko, verslininko, piliečio blogas: kodėl? kam? apie ką?


Blogai - puiki priemonė, leidžianti pateikti savo nuomonę, informaciją ir ją apginti, diskutuojant su skaitytojais. To siekia ir politikai, ir verslininkai, ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, ir eiliniai piliečiai. Kodėl ši priemonė efektyvi ir naudinga? Kokius pašnekovus (tikslinę auditoriją) leidžia pasiekti? Kokias žinias (turinį) turėtume pateikti bloge, kad jis sudomintų lankytojus ir priverstų juos sugrįžti?


Apie Liutaurą


Nors Liutauras Ulevičius skaičiuoja dar tik trečiojo dešimtmečio metus, per tą laiką jau spėjo išleisti knygą apie etiškų ryšių su visuomene kūrimą, įveikti tris Vilniaus maratonus, pastudijuoti Didžiojoje Britanijoje ir artimiausiais metais Mykolo Romerio universitete planuoja apginti teisės krypties daktaro disertaciją apie teisinį elektroninės žiniasklaidos statusą.

Ryšių su visuomene srityje Liutauras Ulevičius dirba nuo 2002 m., kai paliko žurnalistų barikadų pusę. Pagrindinę patirtį kaupė konsultuodamas telekomunikacijų rinkos lyderes, jį gilino politinių ryšių su visuomene srityje, konsultavo transporto, energetikos, pramonės įmones. Tapęs bene jauniausiu Lietuvos Respublikos prezidento patarėju ryšiams su visuomene (teturėdamas 23 metus) daugiau dėmesio pradėjo skirti šalies viešosioms diskusijoms, todėl savo požiūrį reguliariai išdėsto įvairiose žiniasklaidos priemonėse bei savo bloge www.blogas.lt/liutauras.

2006-aisiais Liutauras Ulevičius išleido vieną pirmųjų lietuvių autorių knygų masinei auditorijai apie etiškų ryšių su žiniasklaida kūrimą „Kaip tapti žinomam“. Knygoje pateikia praktiniam taikymui skirtus patarimus, kurie padės visuomenei papasakoti apie save. Paprastai aiškindamas, kaip efektyviausiai panaudoti ryšių su visuomene galimybes, pateikia bendravimo su lietuviška žiniasklaida klaidingų ir sėkmingų pavyzdžių, kuriuos surinko dirbdamas tarptautinių ryšių su visuomene tinklų agentūrose „Hill & Knowlton“, „DDB & Co. ir Katkevičius“ bei „Edelman“, patarinėdamas Lietuvos Respublikos prezidentui krizės valdymo klausimais apkaltos proceso metu.

Šiuo metu Liutauras Ulevičius yra konsultacinės bendrovės „EPRS Vilnius“ bendrasavininkis.


Atgal į: Pranešėjai: Liutauras Ulevičius