BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

1000 laptopų vienoj vietoj

Iš tikro, jausmas nerealus, kai matai 1000 gykų su 1000 laptopų vienoj vietoj. Nuo tokių įspūdžių šiandien pradėjau dieną. Ir iš tikro būčiau bloginęs apie įvykius realiu laiku, bet Orange kažkodėl nepasirūpino, kad žadėtasis 48 mb/s wifi apskritai veiktų. Čia buvo didžiausias nusivylimas visiems. Dėl to labai nukentėjo blogosfera, nes beveik niekas negalėjo blogintis iš įvykio vietos.

Beje, rytoj netikėtai į konferenciją pakalbėti atvyksta netgi pats Schimon Peres (Izraelio vicepremjeras ir labai nerealus žmogus) ir dar keli aukšti prancūzų politikai.

Aš stebiuosi, kaip tokia gykų konferencija čia traukia žiniasklaidos dėmesį - penkios televizijos, radijai ir krūva spaudos bei interneto žurnalistų. Tai yra tai, ko Lietuvoje kol kas nepamatysi.

Turbūt neprisiminsiu ir nepapasakosiu visko, ką šiandien išgirdau, bet parodysiu nuotraukų ir maždaug pasakysiu, kas įdomaus…


Taip atrodė pietų salė, o pietūs buvo tikrai labai geri. Labai daug ir labai gerai.


Niklas Zennstrom, Skype. No comments.


Macromedia įkūrėjas Marc Canter kartu su kitais diskutavo apie Europos ir “Silikono” slėnio konkurenciją


Reid Hoffman, LinkedIn įkūrėjas kalbėjo apie ateities verslą

Šis vyrukas (Hans Rosling) sužavėjo visus, nors tema buvo labiausiai nutolusi, jis kalbėjo apie tai, kad nebereikėtų pasaulio skirstyti į išsivysčiusias šalis ir trečiąjį pasaulį, reiktų skirstyti pagal pajamas ir pragyvenimo lygį, o šiuo atveju gautume visai kitokį pasaulio žemėlapį.

FON (La Fonera) įkūrėjas Martin Varsavsky įkvepiančiai kalbėjo apie tai kaip tokiai valstybei kaip Ispanija (čia tinka ir Lietuva) sukurti globalų brandą. FON yra puikus pavyzdys.

Prezentacija, apie kurios turinį tikrai tikrai parašysiu didelį straipsnį. Enrique Dans - Education 2.0. Ar kada pagalvojote, kad ateityje mokysimės kaip “Matricoje”? Uploadinsim žinias į smegenis? Gal tolimoje ateityje, bet ir dabar interneto ir naujų technologijų pagalba mokytis vis “įdomiau”.

Tariq Krim, Netvibes įkūrėjas. Ar žinojote, kad Netvibes yra Europos kompanija? Prancūzų, jei tiksliau.

Aišku buvo daug daugiau, bet man laikas miegot, papasakosiu apie viską plačiau, kai grįšiu…

Rodyk draugams

komentarai (2) | “1000 laptopų vienoj vietoj”

  1.   Karolis rašo:

    Manau, kad ateityje nebus kur tų duomenų įkraut - žmonės per tas visas technologijas durnėja. Na gerai, gal ir ne durnėja, bet atminties atkūrimo galimybės krinta ne dienom, o valandom. Paprasčiausias pavyzdys: kiek telefonų vienas žmogus mokėjo kai neturėjom "mobiliakų" ir kiek žino dabar? Mano atveju, tai 20+ vs 1

  2.   Hablicelis rašo:

    Nebuvo ir nėra tokio dalyko, kaip silikono slėnis. Papai tokie yra, o slėnio tokio tikrai nėra. Yra silicio slėnis.

Rašyk komentarą